שירות לקוחות : 08-6754777

סל הקניות ריק   
התחברות הרשמה
כניסה לחשבונך
שם משתמש *
סיסמה *
יצירת חשבון
שדות המסומנים ב - (*) הינם חובה.
שם *
שם משתמש *
סיסמה *
אישור סיסמה *
אימייל *
אישור אימייל *
Captcha *

מה חשוב לדעת כאשר מתכננים טיול בית ספר?

פעילות חוץ בית ספרית כוללת לרוב טיולים, סיורים, ימי עיון וימי גיבוש. יש הנחיות ברורות מאוד בכל הנוגע לפעילות חוץ בית ספרית בכלל ואבטחת טיולים בפרט, כאשר הכתבת הכללים, החובות וההנחיות מתבצעת על ידי חוזר מנכ"ל משרד החינוך, כללי ברזל אלו הם חוק בל יעבור ומחמירים מאוד בעניין. כאשר מתכננים טיול יש לפעול על פי הוראות אלו כאשר מנהל בית הספר מנצח על העניין והכוונה שהוא אחראי על ומחוייב להיות מעודכן בכל פרטי הטיול. יחד עם זאת חשוב לדעת דברים נוספים בעת תכנון הטיול מעבר לכללי הבטיחות הסטנדרטיים.

רשימת הדברים החשובים שיש לדעת ולדאוג לקיומם במהלך תכנון טיול חוץ בית ספרי:

  • בעלי תפקידים – בעלי התפקידים הם למעשה השחקנים הראשיים בתהליך תכנון הטיול ובמהלכו. חשוב לדעת מי אחראי על ענייני האבטחה, מי אחראי על נושא הרפואה ומי האחראי הכללי על הכול, ברגע שהתפקידים ובעלי התפקידים ידועים לנו נוכל בקלות להתנהל בבטחה בטיול שלנו.
  • מסלול הטיול – דבר חשוב לא פחות הוא ידיעת המסלול העתידי של הטיול, ככל שנכיר ונדע טוב יותר מה המסלול נוכל להבטיח פחות תקלות ובעיות במהלכו.
  • אישורים ביטחוניים- לכל טיול בית ספר נדרשים אישורים ביטחוניים, אישורים אלו יבטיחו שמסלול הטיול לא יעבור במקומות אסורים או מסוכנים.
  • אבטחת טיולים – יש חובה להסדיר ליווי ואבטחה לטיול עם מלווה מיומן שהוכשר לשם כך, את הליווי יכול לבצע מאבטח שהוא בוגר קורס מאבטחי טיולים בן 6 ימים.
  • ליווי רפואי – הליווי הרפואי מחייב ביותר וחייב להיות על ידי חובר, מע"ר או מע"ר חמוש, הם חייבים להיות בעלי תעודה והסמכה במתן עזרה ראשונה, ידע בהפעלת דפיברילטור defibrillator ), ביצוע החייאה, טיפול בחבלות ופגיעות בעלי חיים.
  • ציוד רפואי – כל טיול בין אם הוא בן יום או כמה ימים מחייב הימצאות ציוד רפואי על מנת שניתןם יהיה לתת עזרה ראשונה בעת הצורך, עם הציוד הרפואי נמנא תיק עזרה ראשונה, מכשיר דפיברילטור חצי אוטומטי, הימצאות מכשיר החייאה דפיברילטור מאפשר הצלת חיים בזמן אמת.
  • זמנים – עמידה בזמנים היא קודש קודשים ותכנון זמנים נכון בטיול יאפשר לטיול להתנהל כראוי וללא עיכובים. מומלץ לתכנן את הזמנים בכובד ראש תוך השמת דגש על מסלולי הטיול, המקומות בהם תבקרו או תעצרו.
אבטחות מקיימים!

חברת שניר אבטחה ורפואה מעמידה לרשותכם פתרונות מקיפים בתחום אבטחת טיולים ועזרה ראשונה. באתרנו תוכלו להזמין שירותי אבטחת טיולים, לקבל מידע על הקורסים שלנו ואף להירשם אונליין וכמובן חנות וירטואלית לרכישת ציוד רפואי וציוד משלים לטיולים.

דרכי יצירת קשר

אל תהססו ליצור איתנו קשר

הודעות

גולשים יקרים שלום,

נשמח לשמוע את דעתכם על האתר החדש שלנו, במידה ונתקלתם בבעיה, טענה או סתם מחמאה נשמח לשמוע זאת.

אנחנו תמיד לשרותכם - "שניר אבטחה ורפואה"

החברה שומרת שבת