שירות לקוחות : 08-6754777

סל הקניות ריק   
התחברות הרשמה
כניסה לחשבונך
שם משתמש *
סיסמה *
יצירת חשבון
שדות המסומנים ב - (*) הינם חובה.
שם *
שם משתמש *
סיסמה *
אישור סיסמה *
אימייל *
אישור אימייל *
Captcha *

דפיברילטור ( Defibrillator ) הוא מכשיר מציל חיים ולכל דפיברילטור מחיר משלו

דפיברילטור - מכשיר החייאה

דפיברילטור ( defibrillator ) הוא מכשיר מציל חיים. הדפיברילטורים שלנו הם מכשירים איכותיים ומתקדמים ביותר ועם מחירים פשוט מעולים אבל מהו המכשיר המופלא הזה? המכשיר הוא למעשה מכשיר שמבצע פעולה שנקראת דפיברלציה שבשפה המקומית נקראת הפעמה ומה שהפעולה הזאת בעצם עושה היא מפסיקה כל הפרעה בשריר הלב. לכל דפיברילטור מחיר משלו ולכל אחד תכונות מעט שונות ואיכויות מעט שונות וכאן תוכלו לצפות בדגמים. יש לא מעט סוגים של דפיברילטורים אבל אלו המוצעים כאן הם כאלו שנחשבים ניידים, כמו דפיברילטור חצי אוטומטי ועוד. את הדפיברילטור  ( defibrillator ) הנייד החיצוני האוטומטי מחברים לחזה של הבן אדם הנזקק והמכשיר יחליט כמה אנרגיה או במילים אחרות, שוק חשמלי, לשלוח בהתאם, חזרה אל המטופל. מכשיר הדפיברילטור האוטומטי אינו מחייב ניסיון רב וידע רפואי גדול וכל אחד יכול בקור רוח ובעזרת עלון הפעלה להשתמש במכשיר חס וחלילה על כל אחד אחר. יש היום חוק שמחייב מקומות ציבוריים להחזיק מכשיר אחד כזה לפחות על גבי כל מרחק מסוים ולפי כמות מסוימת של אנשים, כמו כן חשוב לדעת שמקרה של דום לב לא נותר הרבה מה לעשות חוץ מלהשתמש במכשיר הדפיברילטור.

המחירים הכי טובים בארץ! אחריות מלאה! שירות ללא פשרות!

כל המחירים כוללים מע"מ!!!

מצאתם יותר זול? דברו איתנו 08-6754777

איזה דפיברילטור  ( defibrillator ) הוא הנפוץ ביותר או איזה דפיברילטורים הם הנפוצים ביותר ולמה לכל דפיברילטור מחיר משלו:

  1. דפיברילטור חצי אוטומטי חיצוני נייד - זהו הדפיברילטור שנמצא היום בכל מגן דוד אדום, הוא די פשוט להפעלה ואינוד דורש ידע רפואי רב אם כי הוא כן מצריך רקע מסויים וידע בצורת ההפעלה שלו, הדפיברילטור מתחבר אל חזהו של הפצוע או החולה ומשדר נתונים לגבי מצבו במהירות גבוהה מאוד, כל שנותר למפעיל שלו הוא להחליט לפי הנתונים כמה אנרגיה לשלוח בחזרה אל ליבו של המטופל. לדפיברילטורים מסויימים  יש רמקול שמכוון ומשדר גם נתונים, יש להם מנגנון בדיקה יומי ועצמי שמבטיח שהם תמיד מוכן לעבודה. בגדול המכשיר מציע המון אופציות ידניות למי שרוצה והמון אופציות אוטומטיות למי שרוצה. יש מכשירים כאלה יקרים יותר בגלל שהם מציעים יותר כמו האופציות שציינתי כאן.
  2. דפיברילטור אוטומטי - דפיברילטור ( defibrillator ) אשר קל יחסית לתפעלו עם כמה שפחות אופציות שיבלבלו אתכם. מכשיר קל לנשיאה, קל לתפעול והמכירים שלו נעים בטווח היותר נמוך. מכשיר שחובה להחזיק בהמון מוסדות ציבוריים היום.
  3. דפיברילטור ( defibrillator )  מושתל - שתל ששמים מתחת לעור ואינו מתאים לכל אחד, ישנם קריטריונים רבים כדי להיות מתאים להשתלה. השתל מתחבר ישירות לשריר הלב והופך למלאך השומר של מי שעבר השתלה ומעניק לו חופש שלא היה לו לפני. אם בעבר היה החולה צריך להישאר בקרבת המכשיר כל היום או ללבוש עליו אחד מסורבל ולא נוח אז עכשיו יש לו מכשיר זעיר מתחת לעור.
אבטחות מקיימים!

חברת שניר אבטחה ורפואה מעמידה לרשותכם פתרונות מקיפים בתחום אבטחת טיולים ועזרה ראשונה. באתרנו תוכלו להזמין שירותי אבטחת טיולים, לקבל מידע על הקורסים שלנו ואף להירשם אונליין וכמובן חנות וירטואלית לרכישת ציוד רפואי וציוד משלים לטיולים.

דרכי יצירת קשר

אל תהססו ליצור איתנו קשר

הודעות

גולשים יקרים שלום,

נשמח לשמוע את דעתכם על האתר החדש שלנו, במידה ונתקלתם בבעיה, טענה או סתם מחמאה נשמח לשמוע זאת.

אנחנו תמיד לשרותכם - "שניר אבטחה ורפואה"

החברה שומרת שבת