מוניטור דפיברילטור

מוניטור דפיברילטור

מוניטור דפיברילטור – מכשיר מציל חיים

לצד אבטחת טיולים, קורסי עזרה ראשונה ומכירת ערכות עזרה ראשונה, חברת שניר אבטחה ורפואה גם משווקת מכשירי דפיברילטור מתקדמים ואיכותיים. מדובר במכשירי החייאה מצילי חיים המסופקים עם אחריות מלאה, עם שירות מקצועי ללא פשרות ועבור מחירים תחרותיים הטובים ביותר בישראל.

מהו דפיברילטור

מוניטור דפיברילטור (defibrillator) מבצע פעולה המכונה דפיברלציה או בעברית הפעמה באמצעות שוק חשמלי ללב, שגורמת להפסקת הפרעות בתפקוד שריר הלב. המכשיר מיועד לסייע ללוקים בליבם ומאפשר החזרת תפקוד תקין של הלב גם לאחר שהפסיק לפעום. הוא מחובר לחזה של המטופל ומשדר מידע אודות מצבו של הלב. בהתאם לנתונים אלו מפעיל המכשיר מחליט כמה אנרגיה יש לשלוח ללב המטופל ואילו בדגמים אוטומטיים המכשיר קובע את עוצמת הזרם.

דגמי דפיברילטור

חברתנו מוכרת מספר דגמים איכותיים ומתקדמים של דפיברילטור הכוללים דגמים ניידים חיצוניים, חצי אוטומטיים לרבות G3 POWERHEART, G3 POWERHEART PRO , LIFELINE וכן דפיברילטור פיליפס אוטומטי חיצוני HS1. דגמים אלו נבדלים במחיריהם בהתאם לתוכנות, לאיכויות ולפונקציות השונות שלהם. הדגמים הניידים החצי אוטומאטיים נמצאים בכל ניידת מד"א, פשוטים להפעלה ואינם נדרשים בידע רפואי רב. הם מציעים מגוון פונקציות ידניות ואוטומאטיות וכוללים מגנון בדיקה עצמי שוטף ההופך אותם למוכנים לפעולה בכל רגע. כמו כן, חלק מהדגמים כוללים רמקולים המשדר נתונים. הדגמים האוטומטיים החיצוניים הם לרוב פשוטים ביותר להפעלה עם מעט מאוד פונקציות, כאשר הפעלתם לא נדרשת בידע רפואי. הם מסופקים עם הסבר ברור ופשוט להפעלה המסתכמת בלחיצה על כפתור, ואת כל היתר עושה המכשיר.

למי נדרש דפיברילטור

למעשה, מכשיר דפיברילטור טוב שיהיה בכל בית, מוסד, ארגון, חברה ומשרד, בהיותו מוצר מציל חיים. הוא בייחוד חשוב לאנשים הסובלים ממחלות לב או ממחלות המעלות את הסיכון לליקוי בלב כמו סכרת. כמו כן, הוא חשוב לקבוצות סיכון נוספות כמו אנשים עם משקל יתר או אנשים מעשנים. בנוסף, במקומות רבים כמו מוסדות ציבור וחינוך או מטוסים, החוק מחייב את קיומו של מכשיר זה.

הזמנת מכשיר דפיברילטור

הזמנת מכשיר דפיברילטור מוצעת און ליין דרך אתר חברתנו המאובטח. כמו כן, להזמנת המוצר, לקבלת מידע נוסף וסיוע מקצועי בבחירת דגם מתאים, השאירו פרטיכם באתר חברתנו או צרו קשר עם שניר אבטחה ורפואה בטלפון 08-6754777 או בדוא"ל office@snr.org.il.