מרכז הדרכה עזרה ראשונה

מרכז הדרכה עזרה ראשונה

מרכז הדרכה עזרה ראשונה עם צוות מקצועי ומנוסה 

תחת קורת גג אחת, במרכז הדרכה עזרה ראשונה של חברת שניר אבטחה ורפואה תמצאו מגוון רחב של הדרכות, רענונים וקורסים המתאימים לקהלים וצרכים שונים. בין היתר החברה מספקת הדרכות עזרה ראשונה ללקוחות פרטיים, לקבוצות, ללקוחות מוסדיים ולארגונים, יכולותינו מבוססות על צוות איכותי, מנוסה ומקצועי.

צוות הדרכה מעולה

היכולת שלנו לספק מגוון הדרכות עזרה ראשונה לצרכים שונים מבוססת קודם כל על הצוות המקצועי שלנו. על חבריו נמנים בין היתר:

  • שמואל שאולזון – מנהל ומדריך רפואה דחופה שהינו פראמדיק EMT-P הנושא בניסיון של יותר משלוש עשרה שנה ברפואה דחופה, הן כנהג אמבולנס והן כפראמדיק. שמואל מייעץ בתחום למשרדי ממשלה שונים ומתנדב ב- SSF ובארגוני הצלה נוספים, בעל ניסיון וידע רב בהכשרתם של נהגי אמבולנסים, מדריכי מע"ר וחובשי רפואת חירום.
  • איציק חכמון – מדריך ראשי במרכז האחראי על תכני ואיכות ההדרכות והשיעורים. מדובר  במדריך בבית ספר לרפואה צבאית וכן מדריך מוסמך מטעם ארגון הלב האמריקאי AHA. איציק מחזיק בניסיון של מעל שני עשורים כפרמדיק EMT-P ויש לו הרבה ניסיון בהדרכתם של חובשים, נהגי אמבולנס וחובשי רפואת חירום. בנוסף, משמש כמדריך ויועץ לארגונים שונים כדוגמת אר"ן.
  • איציק ברנט – מנהל תחום סיעוד שהינו אח מוסמך ופראמדיק בעל ניסיון של עשור, משמש כמדריך קליני בטיפול נמרץ ועובד גם כמרצה ומתרגל בחוג הסיעוד של האוניברסיטה העברית.
  • רויטל קוריאל – מדריכה בכירה במרכז, פארמדיקית E-MTP, בעלת תואר ראשון בתחום מטעם אוניברסיטת בן גוריון, ומשמשת כמדריכת חובשים בבית ספר לרפואה צבאית. בעלת ידע וניסיון רב בהכשרת מדריכים והדרכת צוותי רפואה.
  • הרב יהודה גמליאל – מדריך בכיר במרכז האחראי על נושאי רפואה והלכה, בעל ניסיון רב בהדרכת צוות ומעביר הרצאות בתחומי הלכה ורפואה. כמו כן, לרב גמליאל ניסיון של מעל לשני עשורים בתחומי רפואה דחופה.

הרשמה ומידע נוסף

להרשמה לאחד הקורסים, ההדרכות והרענונים המוצעים במרכז לעזרה ראשונה, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר של המרכז או צרו קשר עם שניר אבטחה ורפואה בטלפון 08-6754777 או בדוא"ל office@snr.org.il.