שירות לקוחות : 08-6754777

סל הקניות ריק   
התחברות הרשמה
כניסה לחשבונך
שם משתמש *
סיסמה *
יצירת חשבון
שדות המסומנים ב - (*) הינם חובה.
שם *
שם משתמש *
סיסמה *
אישור סיסמה *
אימייל *
אישור אימייל *
Captcha *

ראשית אנו רוצים להודות לכל הלקוחות שבחרו בנו, ב - "שניר אבטחה ורפואה" אנחנו עושים מאמצים אדירים כדי לספק את השירות והמוצרים הטובים ביותר. אנחנו תמיד מפנים אוזן קשבת לצרכים של הלקוחות שלנו ומשפרים תמיד כדי להיות ולהישאר הטובים ביותר!

להלן רשימת מכתבים (חלקית כמובן) שלקוחות שלנו כתבו לנו:

נבקש להביע את שביעות רצוננו הרבה מההדרכה שנערכה בחבל הירדן, ע"י שמואל שאולזון, בנושא עזרה ראשונה. ההדרכה הועברה בצורה עניינית והומוריסטית למרות הנושא ה"כבד" לכאורה. שמואל הפגין מקצועיות רבה וגמישות במתן התשובות המהירות, וכן דאג להתאים את המענה לצרכינו. ההדרכה תרמה רבות הן בחלק התיאורטי והן בחלק המעשי. ועל כן תודתנו העמוקה על החוויה שבלימוד.

אברהמי סמדר, ממונה שכר ומשאבי אנוש במקורות חבל הירדן

חברת לביב מספקת לעיריית רמת גן ציוד רפואי מגוון במהלך השנים האחרונות. השירות הינו אדיב מהיר ומקצועי לשביעות רצוננו.

אילן גולדנברג, מנהל מחלקת ביטחון עיריית רמת גן

עם תום קורס "עזרה ראשונה" שהועבר לסטודנטים שנה ב' בבית ספרנו, ברצוני להודות לך על הדרכתך שהועברה ברמה מקצועית גבוהה. המשוב מהסטודנטים היה מעולים, הם הביעו שביעות רצון רבה הן מהלימודים התיאורטיים והן מהתרגולים שהועברו בצורה מעניינת ומעשירה והקנו להם ידע רב וכלים מקצועיים להתנהלות בשעת חירום. בשמי ובשם הסטודנטים, אנו מודים לך מאד ומאמינים שהכלים שהענקת לסטודנטים יעמדו לרשותם בהמשך דרכם המקצועית ויעזרו להם לפעול בצורה חיובית להצלת חיים. מקווה להמשך עבודה משותפת ופורה גם בעתיד.

איילה אהרוני, מרכזת קורסי עזרה ראשונה וסיעוד במצבים דחופים ביהס לסיעוד של הדסה והאוניברסיטה העברית ירושלים

ברצוני לפאר לשבח ולהלל את חברת "לביב" המעבירה כבר למעלה מעשר שנים קורס עזרה ראשונה לכל מסלולי הלימוד ב"מכללה למדעי הבריאות וההתנהגות" )מסלולים: הסמכת רופאי שיניים,שינניות,סייעות,מזכירות רפואיות ... (. חברה זאת ניחנה בסגל מרצים מעולה המעביר את הרצאותיו בעניין רב ובמקצועיות רבה. על כן, אני סמוכה ובטוחה שכל הבא במגע עם חברה זו יהנה ויפיק ממנה את המירב.

בר-יהודה עידית, מנהלת התוכנית ללימודי שיננות

במסגרת ההשתלמויות לרפלקסולוגים החברים בארגון אנו מבצעים רענוני החייאה כנדרש את הרענונים מעבירים מדריכים/כות מטעם חברת לביב. ברצוננו להביע הערכה ותודה על רענונים מהנים ומחכימים אשר מועברים בקלילות ובאווירה נעימה.

איגוד הרפלקסולוגים,

 

אבטחות מקיימים!

חברת שניר אבטחה ורפואה מעמידה לרשותכם פתרונות מקיפים בתחום אבטחת טיולים ועזרה ראשונה. באתרנו תוכלו להזמין שירותי אבטחת טיולים, לקבל מידע על הקורסים שלנו ואף להירשם אונליין וכמובן חנות וירטואלית לרכישת ציוד רפואי וציוד משלים לטיולים.

דרכי יצירת קשר

אל תהססו ליצור איתנו קשר

הודעות

גולשים יקרים שלום,

נשמח לשמוע את דעתכם על האתר החדש שלנו, במידה ונתקלתם בבעיה, טענה או סתם מחמאה נשמח לשמוע זאת.

אנחנו תמיד לשרותכם - "שניר אבטחה ורפואה"

החברה שומרת שבת