קורס עזרה ראשונה לתינוקות מד"א

קורס עזרה ראשונה לתינוקות מד"א

 להירשם לקורס עזרה ראשונה לתינוקות מד"א

בין אם אתם הורים חדשים, מטפלות או גננות, היכולת להעניק ברגע קריטי טיפול ראשוני מיידי לתינוק במצוקה עשויה להיות מה שיציל את חייו. בדיוק למען מטרה זו, במרכז הלימודי של שניר אבטחה ורפואה מוצעים קורסי עזרה ראשונה לתינוקות מד"א בהיקפי שעות שונים. 

חשיבות מתן עזרה ראשונה בתינוקות

מכיוון שגופם עדיין לא מפותח, ועקב חוסר מודעותם, תינוקות וילדים עלולים להיקלע למצבי מצוקה מסכני חיים. חלילה, הם עלולים למשל להיחנק מאוכל או גוף זר, לבלוע רעל, לטבוע, לקבל חבלות בראש, לסבול מתגובה אלרגית חריפה ומפרכוסים. במצבים אלו ונוספים, במקום להיכנס לפאניקה או להמתין להגעת גורם רפואי, חשוב שיהיה לכם ידע וכלים בסיסיים לטפל בבעיה. הדבר נכון להורי תינוק המרגישים לא אחת חסרי אונים מול מצבים שונים, וגם לאנשי מקצוע כמו מטפלות האחראיות על שלומם, ביטחונם ובריאותם של התינוקות המופקדים בידן.

קורסי עזרה ראשונה לתינוקות

קורסי עזרה ראשונה לתינוקות מד א שאנו מעבירים, מספקים מידע רב לצד תרגילים המבוצעים על פי סדר מבוקש וכוללים גם תרגול עם בובת החייאה. הקורסים עצמם מוצעים במתכונת ואורכים שונים בהתאם לצרכי התלמיד, כדוגמת האפשרויות הבאות:

  • קורס עזרה ראשונה לתינוקות מד"א 4 שעות – קורס בסיס ורענון המתמקד בהחייאת תינוקות, פעוטות וילדים, מורכב ממפגש יחיד בן ארבע שעות ומיועד לכל אדם מהשורה וכן למטפלות וגננות הנדרשות ברענון. הוא מעניק ידע בסיסי מציל חיים לפעוטות ותינוקות, ומתמקד במבנה גוף האדם בדגש על ייחודו של גוף הפעוט. הקורס מלמד החייאה, הגשת עזרה ראשונה וטיפול בפציעות ופגיעת שונות, ובין היתר לומדים בו החייאת תינוקות וילדים עם בובות בגדלים שונים, התמודדות עם מצבי חירום כמו פרכוסי חום, הרעלות ובליעת גוף זר, וכן כיצד מתמודדים עם מחלות שונות כמו סכרת ואסטמה, ועם חבלות ראש וכוויות.
  • קורס ייעודי לגננות ומטפלות בגיל הרך – הקורס מאושר על ידי משרד הבריאות, משרד הכלכלה והמפקחת על הצהרונים. תכני הקורס מתמקדים במצבי חירום שונים הנפוצים בקרב תינוקות, כגון חנק, פרכוסי חום, חבלות ראש ואלרגיות חריפות, וכן לומדים החייאת תינוקות, הרעלות, כוויות וטיפול במחלות. בנוסף, מושם דגש על יצירת סביבה בטוחה בגן המונעת פגיעות בתינוקות.

הרשמה לקורס עזרה ראשונה תינוקות מדא

להרשמה לקורס עזרה ראשונה תינוקות מדא במתכונת המתאימה לכם, וללקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת קורס, השאירו פרטיכם באתר חברתנו או צרו קשר עם שניר אבטחה ורפואה בטלפון 08-6754777 או בדוא"ל office@snr.org.il.