שירות לקוחות : 08-6754777

סל הקניות ריק   
התחברות הרשמה
כניסה לחשבונך
שם משתמש *
סיסמה *
יצירת חשבון
שדות המסומנים ב - (*) הינם חובה.
שם *
שם משתמש *
סיסמה *
אישור סיסמה *
אימייל *
אישור אימייל *
Captcha *

ציוד עזרה ראשונה | דפיברילטור | תיק עזרה ראשונה

קטגוריות מובילות:

דפיברילטור

תיק עזרה ראשונה

קורס החייאה ועזרה ראשונה למטפלים ברפואה משלימה.

4 שעות

הקורס הינו חובה כחלק מלימודי רפואה משלימה , אך יותר מכך הינו חובה לכל מטפל ומטפל, תחשבו על זה...  אתם נמצאים בסטודיו עם מטופל ולפתע הוא מתחיל לפרכס... כיצד פועלים? להשכיב על הגב אן על הצד? לפתוח את פיו או לא? בדיוק לצורך כך מיועד הקורס, במסגרתו תקבלו כלים להתמודד עם מצבי חירום רפואיים שונים כולל חוסר הכרה, חנק מגוף זר, פרכוסים, כוויות ועוד...

למה לעשות את הקורס דווקא אצלנו? כי אצלנו תקבלו הרצאה מהנה מעשירה וחווייתית , כן, גם קורס החייאה יכול להיות מעניין, לא עוד קורס החייאה משעמם ומעייף, אלא מדריכים כריזמטיים המקצועיים ביותר בתחום,  אשר יכניסו לכם היטב לראש את דרכי הטיפול במצבי חירום.

 הקורס מוכר ע"י משרד הבריאות, אנו מבצעים את קורסי הרענון למטפלים באיגוד הרפלקסולוגים ובאיגוד המעסים , כמו כן 10 מכללות לרפואה משלימה בישראל בחרו  בחברת לביב כגוף אשר מספק להן הדרכות החייאה ועזרה ראשונה, דבר אשר מעיד על שמה הטוב של מחלקת ההדרכה שלנו.

לתכנית הקורס ולרישום לחצו כאן.

אבטחות מקיימים!

חברת שניר אבטחה ורפואה מעמידה לרשותכם פתרונות מקיפים בתחום אבטחת טיולים ועזרה ראשונה. באתרנו תוכלו להזמין שירותי אבטחת טיולים, לקבל מידע על הקורסים שלנו ואף להירשם אונליין וכמובן חנות וירטואלית לרכישת ציוד רפואי וציוד משלים לטיולים.

דרכי יצירת קשר

אל תהססו ליצור איתנו קשר

הודעות

גולשים יקרים שלום,

נשמח לשמוע את דעתכם על האתר החדש שלנו, במידה ונתקלתם בבעיה, טענה או סתם מחמאה נשמח לשמוע זאת.

אנחנו תמיד לשרותכם - "שניר אבטחה ורפואה"

החברה שומרת שבת