שירות לקוחות : 08-6754777

סל הקניות ריק   
התחברות הרשמה
כניסה לחשבונך
שם משתמש *
סיסמה *
יצירת חשבון
שדות המסומנים ב - (*) הינם חובה.
שם *
שם משתמש *
סיסמה *
אישור סיסמה *
אימייל *
אישור אימייל *
Captcha *

תיק עזרה ראשונה הוא לא תיק בכלל, הוא זכות

תיק עזרה ראשונה | תיקי עזרה ראשונה

תיק עזרה ראשונה הוא חובה בהמון מוסדות ומקומות עבודה, למשל בבתי הספר, אצל המציל בבריכה, במטוס, במוסדות ציבוריים, אצל מדריכי טיולי, בצבא אצל החובש אבל לא יכול להיות שמה שצריך החובש בצבא יהיה בדיוק מה שיצטרך המציל בבריכה ולכן יצרו תיקים שיכולים להכיל בתוכם מוצרים שונים ומגוונים אבל יהיה קל לאפסן אותם בצורה נוחה. בדרך כלל נמצא בתיק עזרה ראשונה כל מני תחבושות, כפפות סטריליות, משחות, פדים וגזות, חוסמי עורקים, פלסטרים ואגדים, מספריים מקצועיות, ועוד כל מני דברים קטנים שדווקא שנצטרך אותם שחלילה יקרה משהו הם לא יהו בנמצא. אם התיק חובה בכל כך הרבה מקומות מדוע שלא יהיה לכם אחד בבית ובאוטו? לא ברור מדוע לא מחייבים את כולנו לשים תיק עזרה ראשונה בבית אבל תאמינו לי מנסיוני שגם אם לא תשתמשו בו לעולם עדיף שיהיה ליתר בטחון והוא לא עולה מליונים. יכול להיות שיום אחד גם תרצו להגיש עזרה לעובר אורח כמצוה שכתובה בתורה ולא תוכלו כי לא יהיה לכם הציוד המתאים ולכן אין כל כך למה להתלבט, התקשרו עוד היום אלינו להתייעצות בנושא.

ישנם כל מיני סוגים של תיק עזרה ראשונה, יש תיקים המתאימים לבית ולמקלט, יש תיקים המתאימים יותר למשרד ויש תיקים מותאמים בדיוק למציל בבריכה. את התיקים אפשר להכין בהתייעצות איתנו כי יש לנו נסיון ויש גם תיקים שהוכנו מראש עבור כל מני בעלי תפקידים, למשל תיק חובש תקני לטיולים של בית הספר או תיק שאושר על ידי משרד החינוך. אין עוררין על חשיבותו של תיק עזרה ראשונה אבל כן ישנה חוסר מודעות גדולה לכמה חשוב שבוא יהיה זמין בכל עת ואפילו בבית. תארו לכם שדווקא היום תגיעו הביתה ובדיוק הבית עבר נקיון, במקרה החלקתם ושברת את היד חלילה, לפתע פורץ אצלכם זרם בלתי פוסק של דם ואתם מתעלפים מכאבים. באותו הרגע בדרך כלל מתקשרים למוקד ומזמינים אמבולנס או שמבהילים אתכם לבית החולים אבל בכל הזמן הזה אתם מאבדים דם או שאתם סובלים מכאבי תופת והפציעה מחמירה. לא היה יכול להיות נהדר עם היה לכם תיק עזרה ראשונה שיש בו סד לקיבוע, שיש בו חוסם עורקים, שיש בו משכחי כאבים? אני ממליץ עוד היום להצטייד בתיק כזה ולא לחכות לרגע האמת ואחרי זה להתחרט. פשוט חיסכו לכם הרבה פאניקה והכינו מראש את כל מה שצריך בתוך התיק, כשמשהו יקרה ובדרך כלל קורים פציעות כי זה חלק מהחיים, תוכלו לגשת לתיק בידיעה שהוא יכול מאוד לעזור למי שנפצע. אין מחיר לשקט הזה, מנסיון. המלצה נוספת היא לעבור קורס עזרה ראשונה ולקבל את החבילה השלמה שכוללת גם ציוד רפואי להגשת עזרה ראשונה וגם ידע בסיסי ובכך להיות באמת מוכנים לחיים.

אבטחות מקיימים!

חברת שניר אבטחה ורפואה מעמידה לרשותכם פתרונות מקיפים בתחום אבטחת טיולים ועזרה ראשונה. באתרנו תוכלו להזמין שירותי אבטחת טיולים, לקבל מידע על הקורסים שלנו ואף להירשם אונליין וכמובן חנות וירטואלית לרכישת ציוד רפואי וציוד משלים לטיולים.

דרכי יצירת קשר

אל תהססו ליצור איתנו קשר

הודעות

גולשים יקרים שלום,

נשמח לשמוע את דעתכם על האתר החדש שלנו, במידה ונתקלתם בבעיה, טענה או סתם מחמאה נשמח לשמוע זאת.

אנחנו תמיד לשרותכם - "שניר אבטחה ורפואה"

החברה שומרת שבת