נשמח להיות בקשר!

  צור קשר
  אבטחת טיולים
  דף הבית אבטחת טיולים

  אבטחת טיולים

  בהתאם להנחיות משרד החינוך ומשטרת ישראל קבוצות תלמידים, גני ילדים, תנועות נוער,מתנ"סים וקבוצות הכפופות לנהלי משרד החינוך היוצאות לפעילות מחוץ לכותלי בית הספר,נדרשים לצרף איש עזרה ראשונה מאבטח טיולים בהתאם לתקן. מאבטחי הטיולים נדרשים לעבור הכשרת מאבטחי טיולים בהתאם לתקנות משרד החינוך ומשטרת ישראל. כלל חברות האבטחה נדרשות עפ"י חוק להחזיק ברישיון מטעם משרד הכלכלה (תמ"ת), המעיד על התנהלות תקינה, תשלומי שכר עפ"י חוק, ביטוח הולם ועמידה בנהלי המשרדים הממשלתיים השונים. תפקידנו כחברה לאבטחת טיולים לאפשר לילדכם לטייל בבטחה, במידת הצורך לספק שירותים רפואיים ובטחונים ובעיקר לוודא שילדכם ישובו לביתם לשלום.

  סוגי מלווים

  הבטחת שלומם ורווחתם של התלמידים, הגננות, קבוצות הנוער והמרכזים הקהילתיים במהלך טיולים קבוצתיים היא דאגה עליונה הן להורים והן למוסדות החינוך. בהתאם להנחיות שנקבעו על ידי משרד החינוך ומשטרת ישראל, חלה החובה על קבוצות כאלו היוצאות לפעילות חוץ להיות מלווים בצוותי מתן עזרה ראשונה ומאבטחים מיומנים, תוך הקפדה על תקנים ספציפיים. מאבטחים אלה נדרשים לעבור הכשרה קפדנית, וכל חברות האבטחה המעורבות חייבות להחזיק ברישיון תקף ממשרד הכלכלה, תוך הקפדה על חוקי העבודה, מתן כיסוי ביטוחי מקיף, ועמידה מלאה בפרוטוקולים שנקבעו על ידי משרדי ממשלה שונים. פנייה לחברה המתמחה בשירותי אבטחת טיולים המציעה רמת מקצועיות גבוהה וניסיון רב בתחום יכולה לעשות את כל ההבדל בהתנהלות במצבי חירום.

  מדוע שירותי אבטחת טיולים חשובים כל כך?

  לשירותי אבטחת טיולים יש חשיבות רבה מאד כשמדובר בטיולים של מסגרות קבוצתיות כמו מוסדות חינוך וארגוני נוער. שירותים אלה מספקים רובד חיוני של הגנה, המבטיח שתלמידים, גננות ומשתתפים צעירים יוכלו ליהנות מחוויות מעשירות מעבר לאלו שבכיתה, כשכל זה נעשה בסביבה בטוחה ומאובטחת. ההדרכה והמומחיות של צוות אבטחה מיומן לא רק מפחיתות סיכונים פוטנציאליים אלא גם משרות אמון אצל ההורים, בידיעה שילדיהם נמצאים במסגרת מאובטחת כהלכה. במקרה של מצבי חירום רפואיים או חששות הנוגעות לענייני אבטחה, שירותים ייעודיים אלה מצוידים כהלכה על מנת להגיב במהירות וביעילות, ומבטיחים שכל האתגרים יטופלו בכשירות ובזהירות.

  זקוקים לשירותי אבטחת טיולים?

  שניר אבטחה ורפואה היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מציעה לכם שירותי אבטחת טיולים ברמה המקצועית ביותר, של מיטב המאבטחים בעלי ההכשרה הנדרשת. שירותים אלה עומדים בתקנים המחמירים ובהתאם לכל ההנחיות הנדרשות של משרד החינוך ושל משטרת ישראל, הנחיות הנדרשות במקרים בהם מדובר בטיולים קבוצתיים ליעדים שונים. בין אם אתם עושים זאת במסגרת בית ספרית, מטעם מתנ"ס, תנועת נוער או כל קבוצה אחרת, מדובר במענה בהתאמה מלאה המספק את הפתרון הנכון ביותר. לפרטים נוספים ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 08-6754777. נשמח לעמוד לרשותכם.

  מי רשאי לשמש כמלווה בטיול

  מאבטח חמוש

  א. מאבטח שנשכר מחברת אבטחה וביצע הכשרה כמאבטח טיולים ונושא תעודה בתוקף החתומה על ידי משטרת ישראל.

  ב. מורה לשל"ח שקיבל נשק ממשרד החינוך או מ"המפעל הראוי" ברשות (מחסן נשק רשותי), והוא נושא תעודה המאשרת לו לשאת נשק בתפקיד וביצע הכשרה של מאבטח טיולים ונושא תעודת מאבטח טיולים בתוקף החתומה על ידי משטרת ישראל.

  מלווה רפואי

   מגיש עזרה ראשונה (מע"ר): בוגר קורס שמשכו 30 שעות בעזרה ראשונה שעבר רענון בן 6 שעות בתום כל שנה או רענון בן 12 שעות בתום כל שנתיים ומציג תעודה על כך (אחות מוסמכת ו/או אחות כפרית רשאיות לשמש כמע"ר).

  מע״ר – יוכל לשמש בכפל תפקידים כמע"ר חמוש.

  חובש – בוגר קורס חובשים של מד"א, איחוד הצלה , לביב מדיקר וצה"ל. חובש לא יוכל לשמש בכפל תפקידים כחובש חמוש.

  אבטחת טיולים למוסדות חינוך

  ליווי רפואי טיולים למשלחות

  אבטחה ורפואה טיולים לבתי ספר

  אבטחת טיולים לגנים, גני ילדים

  ליווי חמוש ורפואי

  מאבטחים לטיולים