דף הבית מה בתוך תיק עזרה ראשונה והאם יש תיק מותאם אישית?

מה בתוך תיק עזרה ראשונה והאם יש תיק מותאם אישית?

תיק עזרה ראשונה נועד ברא ובראשונה להעניק לכם שקט ברגעים של רעש, רגעים של מקרי חירום שמכניסים את כולנו לפאניקה אבל את אלו שיודעים מה לעשות באותו הרגע הם מכניסים הרבה פחות לפאניקה והם יודעים מה לעשות בדיוק באותם הרגעים, בהחלט כוח שכולנו רוצים שיהיה לנו וכולנו יכולים לשים ידינו עליו. הכיצד?
באמצעות מספר כלים תוכלו גם אתם להיות שקטים יותר בהיתקלותכם עם מקרה חירום.

מקרה חירום תמיד מגיע בצורה מפתיעה וכשלא מצפים לו ולכן אולי כדאי לנו כן לצפות לו. להכין מראש כל מה שאפשר כדי להיות מוכנים. אפשר להכין תיק עזרה ראשונה שיהיה נייד וזמין ובו כל הכלים הנדרשים לרוב המקרים ואפשר לעבור קורס עזרה ראשונה ובכלל להיות אנשים שיודעים להגיש עזרה ראשונה כשצריך וגם אנשים עם הכלים הנכונים.

אז מה יש בתוך תיק עזרה ראשונה?

בתוך תיק עזרה ראשונה תמיד תמצאו את רוב הדברים הבסיסיים כמו:

  • תחבושות, פלסטרים, אגדים, גזות ועוד
  • מספריים מקצועיים
  • כפפות סטריליות
  • משחות ששמים על כוויות או על פציעות מסוימות
  • סד לקיבוע שברים
  • חוסם עורקים
  • כל מני תוספות מותאמות אישית (לבעלי תפקידים מסוימים למשל)

כמובן שיש עוד כמה פריטים שמכניסים לתוך התיק עזרה ראשונה אבל את זה כבר מתאמים ביחד על ידי התאמה אישית. מציל למשל לא יצטרך בדיוק אותם דברים שמדריך טיולים צריך ומישהו פרטי שרוצה תיק עזרה ראשונה לאוטו לא צריך בדיוק מה שמדריך טיולים או חובש צריך, לכן מתייעצים ומרכיבים ביחד.

טיפים נוספים לעזרה ראשונה:

  1. מומלץ בחום גם לקחת קורס עזרה ראשונה בנוסף לתיק עזרה ראשונה כדי להשלים את התמונה של מגיש עזרה ראשונה מוסמך. כמה טוב תרגישו שיגיע רגע האמת (לא כי את אוהבים שקרה משהו חס וחלילה) ואתם תדעו בדיוק מה לעשות לעומת אנשים שאין להם מושג ונשענים לחלוטין בחוסר אונים על הצוותים הרפואיים, על האמבולנס או על בתי החולים.
  2. דבר נוסף הוא כדאי לקחת גם את בן או בת הזוג איתכם לקניית תיק עזרה ראשונה או לעבור קורס עזרה ראשונה על מנת ששני בני הזוג יהיו מוכנים והסיכויים להתמודד נכון עם כל אירוע יעלו משמעותית. כך גם תוכלו לעשות תרגולים אחד עם השני, כך תוכלו לתקן אחד את השני ולבחון אחד את השני והתהליך יהיה יותר אפקטיבי.
  3. טיפ אחרון הוא שאם קונים תיק לעזרה ראשונה הביתה כדאי להציב אותו במקום נגיש ולא בתחתית המחסן כדי שבמקרה הצורך תוכלו כמה שיותר מהר לקחת אותו ולהשתמש בו.

אתם כמובן מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ והסבר מה באמת כדאי שיהיה בתוך התיק עזרה ראשונה שלכם. איזה כמות של פלסטרים ואיזה ציוד באמת מתאים לבית שלכם. התקשרו עוד היום ונענה בשמחה על כל שאלה שיש לכם ונכוון אתכם.