שירות לקוחות : 08-6754777

סל הקניות ריק   
התחברות הרשמה
כניסה לחשבונך
שם משתמש *
סיסמה *
יצירת חשבון
שדות המסומנים ב - (*) הינם חובה.
שם *
שם משתמש *
סיסמה *
אישור סיסמה *
אימייל *
אישור אימייל *
Captcha *

דפיברילטור הוא מוצר שיכול כל אחד מאיתנו חלילה להזדקק לו וברגעים מסיומים אנחנו צריכים להתפלל שיהיה אחד כזה לידינו בזמן, אבל מיהו אותו אדם הזקוק לדפיברילטור יותר מכולנו? ובכן אותו אדם יהיה בדרך כלל אדם בעל רמת סיכון גבוהה, אדם שעבר בעבר אירועי לב או שיש לו אחת מהמחלות שמציבות אותו ברמת סיכון שכזו כמו סכרת. לאנשים שמעשנים יש גם יותר סיכוי לעבור התקפת לב, אנשים בעלי אחוז שומן גבוה וכן הלאה. את כל הדברים האלה רוב האוכלוסיה יודעת אבל את מה שהיא לא יודעת זה שכל אחד מאיתנו למעשה יכול להזדקק חלילה למכשיר המציל חיים שנקרא דפיברילטור.

קרא עוד...

קורס עזרה ראשונה יכול להעניק לכם שקט נפשי לטווח הארוך. כמה מאיתנו נתקלנו במצבים בחיים בהם עמדנו מול מקרי חירום חסרי אונים, ואם לא נתקלתם נסו לדמיין מצב שבו אתם רואים מישהו לידכם ברחוב לוקה בדום לב ומפרפר לידכם, נסו לדמיין מצב שבו אחד מבני המשפחה שלכם מחליק בבית על ריצפה רטובה לאחר שטיפה ושובר את היד, אתם יודעים מה לעשות באותו הרגע? זאת אומרת חוץ מלהיכנס לפאניקה? ואני לא מתכוון להתקשרות אל מוקדי החירום, את זה כמעט כולנו יודעים לעשות אבל גם זה לא תמיד ירגיע אתכם כי עד שהם יגיעו הפציעה של הבן אדם תחמיר או שהוא אפילו ימות.

קרא עוד...

המודעות לצורך בדפיברילטור גברה בשנים האחרונות, נכון שהחוק קובע כי יש להציב מכשיר דפיברילטור במקומות ציבוריים או שיש בהם אכלוס של 500 איש ומעלה אולם כמו בכול מוצר אחר גם לדגמי דפיברילטור מחיר שונה מאחרים שנובע מהמותג, הטכנולוגיה והיכולות.

קרא עוד...

תיק עזרה ראשונה הוא לא תיק מעוצב, למרות שאפשר לייצר אחד כזה הוא לא יהיה כל כך אפקטיבי. אבל התיק הזה הוא מאוד אופנתי ואף פעם לא יוצא מהאופנה, מפני שאנחנו תמיד רוצים להיות מוכנים לכל דבר שלא יקרה על מנת שנוכל להציע סיוע ראשוני לפצוע שקרוב אלינו או אלמוני ובעזרת הסיוע הזה הפציעה לא תחמיר, נוכל להקל על הכאב שלו, ואולי ברגעים של ניסים להציל חיי אדם!

קרא עוד...

העולם המערבי הביא איתו לעולם מגוון רחב של חידושים, עדכונים והמצאות. יחד עם זאת גם את הצורך לאותם פתרונות. אחד מהצרכים המובילים הוא פתרון לגורם המוות המוביל שהוא "אוטם שריר הלב" המוכר יותר בשמו העממי - "התקף לב".

קרא עוד...

דפיברילטור חצי אוטומטי הוא למעשה הדפיברילטור המוכר לנו ביותר והנפוץ ביותר מפני שזהו אותו הדפיברילטור שאפשר למצוא בכל אמבולנס של מגן דוד אדום. דפיברילטור הוא מכשיר שיוצר תהליך של דפיברליזציה שהמטרה שלו היא לתת שוק חשמלי ללב שהפסיק לפעום או ללב שלא עובד באופן סדיר ועל ידי כך להחזיר אותו לפעולות סדירות ולחיים בכלל, למעשה היום, זהו המכשיר היחידי שיכול להציל לנו את החיים במצבים של דום והתקפת לב.

קרא עוד...

מחלת האבולה אשר  התפרצה בעולם בתקופה האחרונה, התגלתה לראשונה בשנות ה70 ומוגדרת ע"י ארגון הבריאות העולמי (WHO) כאחת מהמחלות הנגיפיות הקטלניות הידועות, עם שיעור תמותה של  50-90%.

מאז התפרצה ועד 2014 דווח על 2200 מקרי הדבקות מתוכם 1500 מקרי מוות וכל זה באפריקה בלבד. בשנת 2014 מספר ההרוגים כבר כמעט קרוב ל5000.

קרא עוד...

תיק עזרה ראשונה נועד ברא ובראשונה להעניק לכם שקט ברגעים של רעש, רגעים של מקרי חירום שמכניסים את כולנו לפאניקה אבל את אלו שיודעים מה לעשות באותו הרגע הם מכניסים הרבה פחות לפאניקה והם יודעים מה לעשות בדיוק באותם הרגעים, בהחלט כוח שכולנו רוצים שיהיה לנו וכולנו יכולים לשים ידינו עליו. הכיצד?
באמצעות מספר כלים תוכלו גם אתם להיות שקטים יותר בהיתקלותכם עם מקרה חירום.

קרא עוד...

מזרק אפיפן – EPIPEN  מיועד לטיפול במצב חירום מסכן חיים – אנאפילקסיס.

אנאפילקסיס ידוע גם כ "רגישות יתר" , אלרגיה חריפה, והתוצאה היא בעצם "שוק-אנאפילקטי".

קרא עוד...

כל התשובות נכונות, לכל דפיבירילטור מחיר משלו ובצדק! יש כמה סוגי דפיברילטורים שיכולים להציל לנו את החיים וזה מכשיר שיש לכבד ולהכיר. קודם כל, מהו דפיברילטור? דפיברילטור הוא מכשיר שבאמצעותו אנו עוברים תהליך של דפיברילזציה, זאת אומרת הפעמה של הלב, זאת אומרת שזה הטיפול היחידי שקיים היום (לפחות היחידי שבאמת מציל חיים) בהפרעות קצב לב שמסכנות את החיים ואת כל התהליך אנו מניעים באמצעות הענקת אנרגיה חשמלית חיצונית אל עבר הלב.

קרא עוד...

אבטחת טיולים למעשה זו פעולה שמתבצעת על ידי מאבטחים בעלי הכשרה ייעודית לטיולים, כאשר ישנו טיול שנתי בבית הספר או טיול מאורגן בארץ, אפולו טיולים בחול אבטחת טיולים נדרשת. מאבטח שהוכשר עבור אבטחת טיולים הינו בעל יכולת לתת מענה במצבי חירום כגון פגיעה פיזית, פגיעה עצמית כתוצאה מפציעה, מקרי אלימות וכדומה. אבטחת טיולים הינה חובה כאשר מדובר בטיול הכולל קבוצת אנשים או ילדים, טיול בית ספר מחייב אבטחת טיולים שבלעדיה לא ניתן לצאת לטיול. לא כל חברות האבטחה מציעות את שירותי אבטחת טיולים מכיוון שיש צורך בהכשרות מיוחדות לכך.

קרא עוד...

אל תתנו לחזות שלו להטעות אתכם, דפיברילטור קטן וחמוד יכול לצאת לקרב, להסתער ולהסתכל למוות בפנים ולהגיד לו, עד כאן, היום אנחנו בוחרים לחיות! נשמע כמו תסריט של סרט מלחמה אבל כזהו הדפיברילטור, הוא הלוחם שנלחם בחזית ואינו מפחד גם ממצבים קיצוניים כך שההקבלה נכונה במקרה הזה.

דפיברילטור הוא מכשיר שיוצר דפיבריליזציה שהיא תהליך של שוק חשמלי אל הלב שבאמצעותו ניתן להחזיר לב לפעום שוב, שבאמצעותו ניתן להחזיר לב לפעילות תקינה ושבאמצעותו ניתן להחזיר בן אדם לחיים.

קרא עוד...

עזרה ראשונה הוא שם כולל למגוון טיפולים במצב חירום. זה הוא הטיפול הראשוני שניתן על ידי אדם ומהווה מענה בסיסי עד אשר תהיה האפשרות לתת מענה מקצועי והולם לפצוע או לחולה.

על מנת לרכוש ידע בסיסי זה עלינו לעבור קורס עזרה ראשונה.

חשוב להבין כי קיימים סוגים שונים של קורס עזרה ראשונה וכל סוג מתייחס לענף אחר ברפואה.

אדם שעבר קורס עזרה ראשונה באפשרותו לתת מענה מיידי, מענה זה כולל פעולות בסיסיות שבאפשרותן להציל חיי אדם.

קרא עוד...

למי מיועד באמת תיק עזרה ראשונה? זה נשמע כמו תיק של רופא או אח או פרמדיק או חובש אבל מה אם אני רוצה גם תיק לעזרה ראשונה שיהיה לי במשרד בעבודה או ביית במקלט, האם יש מקום שבו ניתן לרכוש תיק כזה ומי יכול לייעץ לי מהצריך להיות בתיק ואיזה סוג של תיק אני צריך בתור בן אדם פרטי.

קרא עוד...

מכשיר החייאה כחלק בלתי נפרד מציוד עזרה ראשונה.

על פי חוק שהתקבל בשנת 2008 מחויב כל מקום ציבורי המאכלס 500 בני אדם ומעלה כדוגמת רשויות מקומיות , קניון, אולם ספורט, אצטדיון, שדה תעופה, תחנת רכבת וכדומה, כל מקום שכזה חייב להחציק בתיק ציוד עזרה ראשונה מכשיר החייאה.

מכשיר החייאה הידוע בשמו דפיברילטור שמטרתו לבצע פעולת החייאה חשמלית על ידי מתן שוק חשמלי לפצוע.

קרא עוד...

אני רוצה ברשותכם לשאול אתכם כמה שאלות:

1.כמה מכם עשו לאחרונה קורס עזרה ראשונה?

2. כמה מכם רוצים לעשות קורס כזה?

3. לכמה מכם יש זמן בכלל לעשות קורס של עזרה ראשונה?

4. כמה מכם יודעים מה לעשות במצב שרואים מישהו מתעלף?

5. כמה מכם יודעים איך לעצור שטף דם?

קרא עוד...

כולנו אוהבים לטייל ורובנו מטיילים בארץ ובחו"ל. לרוב בטיולים בחול אנו שוכרים טיול מאורגן וזאת מהסיבה הפשוטה שכדאי לתייר ולסייר בליווי מקצועי וכמובן עם אבטחת טיולים שמאפשרת הנאה מלאה וללא תקלות .

כאשר אנו אומרים אבטחת טיולים מייד עולה לנו הקשר של גברתן מסוקס עם נשק וסכין ציידים ארוכה שמשתלשלת מחגורתו. לא בדיוק הם כך פני הדברים, אבטחת טיולים כוללת בחובה מיומנויות וכישרונות הרבה מעבר לצלפות באקדח. מאבטח צריך להיות בקי במגוון נושאים כגון מתן עזרה ראשונה, טיפול בנפגעים שימוש במכשיר החייאה ועוד. האומנם לא כל המאבטחים בעלי הכשרה זהה אך ניתן לדרוש זאת בשלב התכנון.

קרא עוד...

בנוסף לכל התיקים שלי והציוד במחסן עכשיו אני גם אוסיף תיק עזרה ראשונה?שאלה בהחלט טובה. בתור בן אדם שיש לו מחסן מלא בבית אני משתדל שלא להכניס ציוד מיותר נוסף לביתי. אחרי שנולדו הילדים גם ככה הבית שלי התחיל להיראות כמו מחסן ואני בורר טוב מאוד מה שאני מכניס אלי הביתה.

קרא עוד...

מכירת ציוד עזרה ראשונה מאפשרת מתן מענה בעת חירום.

נהגי תחבורה ציבורית כגון נהגי מוניות, נהגי אוטובוסים ונהגי הסעות מחויבים באחזקת תיק המכיל ציוד עזרה ראשונה שייתן מענה במצב חירום.

מקרה חירום כשמו כן הוא ואין מתי לצפות לו ולכן חשוב לשמור על תיק שתכולתו היא בתוקף .

- כהמלצה כדאי לכולנו להחזיק תיק עזרה ראשונה שיכיל בתוכו ציוד עזרה ראשונה שיאפשר מתן מענה ראשוני בעת חירום כזו או אחרת.

מכירת ציוד עזרה ראשונה קיימת במגוון נקודות מכירה חלקם ארעיות וחלקן מקצועיות.

קרא עוד...

אם אין לכם תיק עזרה ראשונה בבית או במשרד אז המאמר הזה הוא בעיקר בשבילכם. מדוע אנחנו צריכים תיק בבית עם מלא תחבושות, תכשירים, פלסטרים, סדים, הרי יש לנו קצת במגירה ובשביל מה צריך לאג הכל באותו מקום ולמה אני צריך חוסם עורקים בבית?

קרא עוד...

קורס עזרה ראשונה לעולם לא נדע ומי ייתן שלא נצטרך גם , אולם בימינו אנו ועם העוינות הרבה סביבנו אנו חייבים לפחות את הבסיס.

הקורס הבסיסי הוא בן 4 שעות בלבד ובעזרתו נקבל מידע על שיעור מבוא לחוסר הכרה, החייאה בסיסית (מבוגר), תרגול החייאה, השתנקות, זיהוי וטיפול, כוויות, הגדרת מצב וטיפול.

מטרתו העיקרית של קורס עזרה ראשונה היא לתת מענה בעת חירום.

ההבדל בין להיות עם ידע בעזרה ראשונה לבין בלי הוא עצום ויכול אף לקבוע לחיים או למוות.

קרא עוד...

דפיברילטור מחיר אלו שתי מילים שלצערנו הולכות טוב ביחד. שלא נדע לעולם אבל יש בישראל לא מעט חולי לב. בכל שנה לוקים 25000 איש בהתקף לב ולמעלה מ 7000 איש ימותו ממחלות לב שונות. הדברים שהכי מסכנים וגורמים לכך הם עישון, מחסור בפעילות גופנית, לחץ, השמנת יתר, דיכאון, גנטיקה, לחץ דם, סוכרת, רמת כולסטרול גבוהה ועוד.

קרא עוד...

בכל בית קיים ציוד עזרה ראשונה בסיסי, יתכן כי הציוד יכלול יוד, תחבושות, פלסטרים או אפילו כדורים מסוגים שונים .

כאשר אומרים ציוד עזרה ראשונה הכוונה היא כמובן ליותר מפלסטר או תחבושת, לרוב ההקשר הראשון הוא מכשור החייאה או אלונקה ועוד בדומה לזה.

ואכן אנחנו לא רחוקים מכך. תיק עזרה ראשונה הוא מחייב בכל בית רכב כיתה משרד ובכל מקום. איננו יודעים מתי נידרש לבצע חסימת עורקים או קיבוע של איבר בגוף. אמנם נדרשת הבנה וידע בשימוש עם ציוד עזרה ראשונה וחשוב לכל אחד לעבור קורס עזרה ראשונה אפילו בסיסי.

משרד החינוך הוציא תקן לתכולת תיק המכיל ציוד עזרה ראשונה בהתאם לבעל התפקיד הנושא אותו.

כאמור חובה בליווי רפואי בעת ביצוע פעילות מחוץ לכותלי המוסד.

קרא עוד...

חיינו מורכבים מאירועים רבים ומגוונים, למעשה כל דבר הינו בגדר אירוע בין אם זו חתונה או שאנו מוצאים את עצמינו חבולים עקב נפילה. למגוון האירועים השונים יש חלוקה די ברורה אירועים שלא מפריעים לחיינו ואירועים שיכולים למנוע מאיתנו המשך מהלך חיים תקין אלו הם האירועים שממש לא נרצה להיתקל בהם אולם לצערנו אנו פוגשים בהם כמעט מידי יום.

קרא עוד...

אבטחת טיולים וימי כיף בישראל אינו משהו לחובבנים. החשיבות בבחירת חברת שתספק אבטחת טיולים מקצועית מהגבוהות ביותר.

חובה לבדוק ולברר מי ייתן את המענה הטוב ביותר וללא פשרות בעניין אבטחת טיולים.

אין חשיבות אם אנו עורכים טיול מחנאות או נשף מפואר, אין זה חשוב כלל אם הטיול מאורגן או קבוצת משפחות, החשוב הוא שאבטחת טיולים אינה צחוק! מדובר בעניין של חיים ומוות.

קרא עוד...

לכל אדם חייב שיהיה ידע בסיסי במתן עזרה ראשונה, פשוט אתם חייבים שיהיה לכם את זה! לא אחת הגורם המשמעותי שקובע בין אם פצוע יחיה או יעבור לעולם אחר תלוי אך ורק בכם, אם נקלעתם למצב חירום ואין לכם בסיס של קורס עזרה ראשונה סביר להניח כי חרצתם את גורלו של הפצוע הסיבה היא שרוב האנשים אינם בעלי ידע בהגשת עזרה שכזו.

קרא עוד...
אבטחות מקיימים!

חברת שניר אבטחה ורפואה מעמידה לרשותכם פתרונות מקיפים בתחום אבטחת טיולים ועזרה ראשונה. באתרנו תוכלו להזמין שירותי אבטחת טיולים, לקבל מידע על הקורסים שלנו ואף להירשם אונליין וכמובן חנות וירטואלית לרכישת ציוד רפואי וציוד משלים לטיולים.

דרכי יצירת קשר

אל תהססו ליצור איתנו קשר

הודעות

גולשים יקרים שלום,

נשמח לשמוע את דעתכם על האתר החדש שלנו, במידה ונתקלתם בבעיה, טענה או סתם מחמאה נשמח לשמוע זאת.

אנחנו תמיד לשרותכם - "שניר אבטחה ורפואה"

החברה שומרת שבת